Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Marianka

Marianka, warmińsko-mazurskie

  • 128 000 zł
  • 1 280 m²
  • 100 zł/m²

Zdjęcie

Natalia Wejman

Skontaktuj się

Działka budowlana Marianka

Marianka, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

128 000 zł

1 280 m²

100 zł/m²

Działka budowlana Marianka

Zaktualizowane: 14 maja 2026

128 000 zł 1 280 m² 100 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 128 000 zł (100 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 280 m²
  •   kształt: prostokąt

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta

Na sprzedaż atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną, położone w spokojnym i malowniczym otoczeniu domów jednorodzinnych oraz w bezpośrednim sąsiedztwie renomowanego pola golfowego Sand Valley Golf Resort. To doskonała propozycja zarówno dla osób planujących budowę wymarzonego domu, jak i dla inwestorów poszukujących nieruchomości w rozwijającej się okolicy. (...)

Agent

Natalia Wejman

668 113...

668 113 931

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

668 113...

668 113 931

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: