Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Marianka

Marianka, lubelskie

  • 255 000 zł
  • 1 018 m²
  • 250,49 zł/m²

Zdjęcie

Anna Syroka

Skontaktuj się

Działka budowlana Marianka

Marianka, lubelskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

255 000 zł

1 018 m²

250,49 zł/m²

Działka budowlana Marianka

Zaktualizowane: 15 maja 2026

255 000 zł 1 018 m² 250,49 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 255 000 zł (250,49 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 018 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz
  • Źródło: biuro nieruchomości: 4TE PIĘTRO, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 318/4987/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka sprzedawana z Projektem Budowlanym i Pozwoleniem na Budowę domu parterowego 115,64 m².

Miejscowości Marianka w gminie Niedrzwica Duża o powierzchni 1018m2!

To świetna lokalizacja dla osób ceniących ciszę i prywatność z dobrym i szybkim dojazdem do miasta.

Zaprojektowany dom składa się z salonu z kuchnią, 3 sypiali, garderoby, 2 łazienek, kotłowni, korytarza i wiatrołapu. (...)

Agent

Anna Syroka

737 480...

737 480 974

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

737 480...

737 480 974

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy